czwartek, Maja 24, 2018

Maja
23
Maja/23 12:45 - Maja/24 12:45

Łódź

BioForum 2018

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w imieniu firmy Biotech-Consulting Sp. z o.o. zaprasza naukowców prowadzących badania aplikacyjne oraz młodych doktorów/doktorantów, którzy widzą potencjał do rozwoju swojej kariery naukowej poprzez współpracę z biznesem, do udziału w konferencji BioForum, która odbędzie się  23-24 maja 2018 r. w Łodzi. 

Data wydarzenia: 
środa, Maja 23, 2018 - 12:45 do czwartek, Maja 24, 2018 - 12:45

W tym roku dla naukowców przygotowano między innymi: panel prezydencki, spotkania B2B oraz warsztaty. Dodatkowo dla doktorantów i studentów przewidziano warsztat doskonalenia CV i umiejętności rekrutacyjnych oraz spotkania z firmami i mini targi pracy.

Formularz rejestracyjny znajduje się stronie internetowej: http://cebioforum.com/registration/.

Uczestnictwo dla naukowców oraz studentów (z wyłączeniem spotkań B2B) w wydarzeniu jest  bezpłatne.

W przypadku rejestracji uprzejmie prosimy o równoczesne przekazanie potwierdzenia uczestnictwa do Centrum Innowacji i Transferu Technologii na adres e-mail: annado@up.poznan.pl.

W załączeniu agenda wydarzenia oraz broszura.

Powiązane materiały

ZałącznikRozmiar
PDF icon BF2018_AGENDA.pdf401.62 KB
PDF icon BF2018_brochure.pdf2.51 MB
Maja
24
Maja/24 17:00 - Maja/24 19:30

Poznań, Restauracja Dobra i Wino

ul. Za Bramką 1

 

Debata: #Poznań2023 Porozmawiajmy o konkretach

Data wydarzenia: 
czwartek, Maja 24, 2018 - 17:00 do 19:30

Masz pomysł na to jak powinien usprawnić transport publiczny w Poznaniu? Chcesz aby komunikacja w naszym mieście była oparta o rozwiązania proekologiczne?  Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Zapraszamy do udziału w debacie: „Mobilny Poznań”. Tym razem prezentacje ekspertów i ekspertek oraz głos publiczności wzbogacony zostanie o „Debatę Oksfordzką”, w której udział wezmą uczniowie dwóch wielkopolskich szkół średnich (I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie, II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu).

 

Tematem kolejnego spotkania z cyklu #Poznań2023 Porozmawiajmy o konkretach będą zagadnienia związane z czystym, ekologicznym transportem miejskim. Prezentacje ekspertów i ekspertek będą dotyczyły kolei metropolitalnej, elektromobliności, parkowania w mieście oraz transportu publicznego.  Analizie poddana zostanie również kwestia buspasów i rowerów miejskich. Tematem przewodnim spotkania będzie także możliwość ograniczania ruchu samochodów spalinowych w wybranych rejonach zwartej zabudowy, z preferencją dla samochodów elektrycznych.

 

W spotkaniu wezmą udział:

 

  1. Maciej Wudarski - Zastępca Prezydenta Miasta Poznania
  2. dr Ewa Wolniewicz-Warska - Kapsch Telematic Services, Politechnika Warszawska
  3. dr Michał Beim – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Instytut Sobieskiego
  4. dr inż. Jeremi Rychlewski – Politechnika Poznańska
  5. Maciej Frąckowiak – moderator, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu