niedziela, Czerwca 10, 2018

cze
10
cze/10 17:00 - cze/10 21:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Kolegium Rungego

ul. Wojska Polskiego 52

 

Scena Muzyczna Teatr Puls

Data wydarzenia: 
niedziela, Czerwca 10, 2018 - 17:00 do 21:00

Scena Muzyczna Teatr Puls zaprasza na spektakle muzyczne 10 czerwca na Scenie Kolegium Rungego.

Tym razem specjalnie dla chcących zobaczyć dwa 55 minutowe przedstawienia w ciągu jednego wieczoru - z godzinną przerwą pomiędzy spektaklami, 10 czerwca w niedzielę  na Scenie Kolegium Rungego Centrum Kultury Studenckiej zaprasza na :

 

godz.17.00 "O Mamma Mia" 
Cieszące się coraz większym zainteresowaniem Show oparte na filmowej wersji musicalu „Mamma Mia”. Usłyszeć i zobaczyć można utwory zespołu ABBA w oryginalnej wersji językowej, w pełnej choreografii z narracją w języku polskim. Będzie mozna usłyszeć utwory: „Mamma mia”, „Money, money”, „Our Last Summer”, „Honey, honey”, „Fernando”, „Waterloo”, „S.O.S“, „The Winner Takes It All“,“Say I Do”, „Does Your Mother Know”, „Dancing Queen”, „Voulez-vous”.

 

Aby kupić bilet w specjalnej cenie dla pracowników i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego – na ten spektakl należy kliknąć w link https://goo.gl/qaXvCN  i wybrać bilet ulgowy (15 zł). Bilety - TIXER

 

godz.19.30"Bombonierka"
Muzyczno-taneczna inscenizacja utworów z Kabaretu Starszych Panów, Piwnicy pod Baranami i Kabaretu Olgi Lipińskiej. Kultowe utwory w nowej aranżacji muzycznej i choreografii.

 

Aby kupić bilet w specjalnej cenie dla pracowników i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego - na ten spektakl należy kliknąć w link https://goo.gl/r87KD2  i wybrać bilet ulgowy (15 zł). Bilety - TIXER